کارهایی قبل از شروع رسمی فعالیت

قبل از شروع رسمی فعالیت تان چه کارهایی باید انجام بدهید؟

مهم نیست که صفحه ی حساب کاربری تان در ماباتو را کامل ساخته اید یا این کار را تازه شروع کرده اید، در هر صورت اکنون بهترین زمان است تا طرفدارانتان را از این شروع باخبر کنید! خبردار کردن طرفدارها در حالت ایده آل چند هفته طول میکشد. اگر میخواهید این فرایند زمان کمتری بگیرد میتوانید روش تبلیغ با تیزر یا “شروع نرم” را قبل از شروع رسمی فعالیت تان در ماباتو امتحان کنید.

اما چرا مهم است که حتما قبل از شروع رسمی فعالیت تان در ماباتو، طرفدارانتان را باخبر کنید و احساس اشتیاق انجام این کار را هم به آنها منتقل کنید؟

کارهایی قبل از شروع رسمی فعالیت در ماباتو

1) این کار می تواند تکانه ی حرکت شما رو به جلو باشد.

آخرین ایونتی که به آن دعوت شده اید یا از آن با خبر شدید را به یاد آورید.هیچ وقت میزبانان ایونت‌ها فرایند دعوت میهمانان را به روز قبل از برگزاری موکول نمیکنند چرا که در این صورت سرو کله هیچ کس پیدا نخواهد شد! میزبان ها در عوض از هفته ها قبل شروع به دعوت و اطلاع رسانی می‌کنند. همین قضیه در مورد صفحه ی ماباتوی شما هم صادق است. صادقانه بخواهیم بگوییم، اگر از قبل طرفدارانتان را گوش به زنگ و با خبر نگه نداشته باشید، نمیتوانید توقع داشته باشید که پس از ساخت صفحه و شروع رسمی فعالیت تان، اگر طرفدارانتان را به صفحه تان دعوت کنید، آن‌ها بلافاصله در صفحه شما حاضر شوند.

از زمان بین ساخت صفحه و شروع به کار رسمی آن استفاده کنید تا مطمئن شوید تمام طرفداران احتمالی شما، از جمع های دوستانه گرفته تا دنبال کنندگان حساب های اینستاگرام، یوتیوب و توییترتان متوجه شده اند که شما یک صفحه تجاری ماباتو راه انداخته اید.

فراموش نکنید اگر از قبل، شروع به کار صفحه تجاری تان را تبلیغ کنید، در روز برگزاری میمهانی، تعداد مهمان ها شما را متعجب خواهد کرد!

نکته حرفه ای:  میتوانید با استفاده از نرم افزار های گرافیکی ساده، بنر تبلیغاتی که تاریخ بازگشایی و شروع رسمی کار صفحه را نشان میدهد ساخته و از آن استفاده کنید.

کارهایی قبل از شروع رسمی فعالیت

2) به طرفداران این امکان را می دهد تا قبل از شروع به کار صفحه شما، با ماباتو و امکانات و فضای آن آشنا شوند.

به احتمال زیاد، ماباتو و فضا و کارکرد آن برای بسیاری از طرفداران شما، چیز کاملا جدید و نا آشنایی باشد. پس لازم به است که قبل از اینکه از آنها بخواهید حامی شما شوند، به آنها اجازه دهید تا با آن آشنا شده و کمی با فضای ماباتو خو بگیرند. چند روز قبل از روز شروع رسمی به کار، در دیگر صفحات اجتماعی خود، ارزش آفرین هایی را که تحسین می کنید را تبلیغ کرده و به دیگران بشناسانید. میتوانید از یک ویدیو استفاده کنید تا شور و شوق پیوستن به ماباتو را به طرفدارانتان تزریق کنید.

گزینه ی پیشنهاد ویژه را هم در ذهنتان داشته باشد. پیشنهاد ویژه در واقع وسیله ایست که منافعی با زمان محدود را برای اولین حامیان شما در نظر میگیرد و می تواند مسیر طولانی را برای ایجاد تکانه و شور و شوق بین طرفدارانتان ایجاد کند.

کارهایی قبل از شروع رسمی فعالیت در ماباتو

3) صفحه خود را بهبود ببخشید و کامل تر کنید.

آیا ساختن قسمت هایی از صفحه تان شما را با مشکل مواجه کرده است؟

شاید نمیدانید چه مزایایی(هدایایی) ارائه دهید و یا اینکه مطمئن نیستید چه چیز هایی بیش از همه برای طرفدارنتان هیجان انگیز است؟

حتی اگر صفحه ماباتوی شما یک صفحه عالی با هدایای حیرت انگیز و بصرفه هم باشد همیشه جایی برای پیشرفت هست. فرض کنید قبل از شروع به کار رسمی صفحه تجاری تان در ماباتو، بدانیدچه چیز بیش از همه هیجان طرفدارانتان برانگیخته و آن ها را به پرداخت و حمایت ترغیب می کند! این دانش به شما هزاران ایده ی ناب و خالص خواهد داد و باعث می شود طرفدارنتان از اینکه به نظر آنها اهمیت می دهید، احساس صمیمیت و راحتی بکنند!

کارهایی قبل از شروع رسمی فعالیت در ماباتو

4) پیام های شخصی به حامیان خود بفرستید و بزرگترین طرفدارانتان را خوشحال کرده و آن‌ها را بیشتر بشناسید.

به عنوان یک ارزش آفرین، به هر یک از حامیان خود پیام شخصی ارسال کنید. این راه فوق العاده ای برای ارتباط برقرار کردن با حامیان و جذب آنها میباشد، برای حامیان خود پیام خوش‌آمد گویی بفرستید و از این طریق بزرگترین حامیان خود را بهتر بشناسید.

همچنین پیام های شخصی راه  بسیار خوبی برای تشکر کردن از حامیانی است که به طور مستمر و ماهانه از شما حمایت می‌کنند. به صندوق دریافتی خود بروید و همین امروز پیامی برای حامیان خود ارسال کنید.

اگر شما به اطلاعات بیشتری درباره ی نحوه ی ارسال پیام به حامیان نیاز دارید. به صفحه ی تماس با ما مراجعه کنید تا مشاوران ماباتو شمارا بیشتر راهنمایی کنند.

نکته حرفه ای: در حال حاضر اگر پرداخت حامیان به تاخیر بیافتد تیم پشتیبانی ماباتو به آنها پیام می‌دهد و آنها را تشویق می کند که حمایت خود را انجام دهند. نیازی به نگرانی شما در این مورد نیست. اما پیشنهاد میکنیم هر زمان که فرصت کردید ارسال پیام به طرفدارنتان را فراموش نکنید.

آنها حامیان شما هستند! کار ما این است که ارتباط برقرار کردن با طرفدارانتان را آسان تر کنیم. شما صاحب این روابط هستید.

کارهایی قبل از شروع رسمی فعالیت

5) به طرفدارانتان بگویید که با حمایت از شما در ماباتو چه هدایا و پاداش هایی دریافت می‌کنند.

یکی دیگر از کارهایی که شما باید قبل از شروع رسمی فعالیت تان در ماباتو انجام بدهید، این است که به طرفداران‌تان یادآوری کنید که حمایت از فعالیت شما در ماباتو چه مزایایی برای آن‌ها خواهد داشت. چرا که آن‌ها از این کار بسیار لذت خواهند برد.

فراموش نکنید که شما علاوه بر هدایای و پاداش های آنلاین می‌توانید هدیه هایی هم به صورت فیزیکی به صورت ماهانه و یا برای برخی از حامیان خاص و ویژه‌ی خود اهدا کنید. برای مثال هدایایی مثل تی‌شرت مخصوص به اعضای گروه تان، کارت پرستال و … می‌توانند به عنوان هدایای فیزیکی شما باشند. شما به احتمال زیاد بهترین مزایا را برای بهترین حامیانتان در نظر می گیرید! بهترین حامیان نیز کسانی هستند که بیشترین کمک های مالی را به شما می دهند!

پس بد نیست حامیان معمولیتان را ترغیب کنید تا در سطح های بالاتر شما را حمایت کنند! می توانید مزایای ویژه حامیان سطح بالا را به آنها نشان دهیداینکار باعث میشوند حامیان معمولی شما به فکر حمایت سطح های بالاتر بیافتند.

اما هرگز این نکته را فراموش نکنید حامیان و طرفداران شما فقط مردم هستند. با آن‌ها همانطور که با نزدیکان خود صحبت می‌کنید، گفتگو کنید، آن‌ها از شما حمایت می‌کنند چرا که فعالیت شما برای آن‌ها ارزشمند و مهم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *