چگونه در ماباتو ظاهر شوید

چگونه در ماباتو ظاهر شوید؟

حقیقت شماره1:

هیچ روش ساده ای وجود ندارد!هر چه قدر به ما ایمیل ارسال کنید یا ما را در توییت های خود تگ کنید باز هم نمیتوانیم شما را ، هرچند اندک، در اولویت قرار دهیم. یا برایتان در شروع فعالیت حامی جذب کنیم. و دلیل این قضیه، حقیقت شماره دو است!

حقیقت شماره 2:

ماباتو  بستری برای کشف نیست. بلکه در آن شما و کارهایتان مردم را تشویق میکنید تا طرفداران پر شور و دنبال کنندگان ثابت شما بشوند. ماباتو بستری است  که تبدیل این گونه طرفداران و حامیان را به مشتریان متقاضی آسان می کند. بدین معنا که کار شما این است که پای اینگونه طرفداران و حامیان را به صفحه ماباتو خود باز کنید و کار ما این است که پیوستن به کسب و کار شما را برای آن ها ساده کنیم.برای فهم بهتر به چارت زیر نگاه کنید:

 1- چگونه در ماباتو ظاهر شوید

ماباتو در واقع قرار نیست جایگزین اینستاگرام یا فیسبوک یا دیگر شبکه های اجتماعی شما شود، بلکه شما به دیگر شبکه ها نیاز دارید تا طرفداران و دنبال کننده های خود را افزایش داده و آنها را با فعالیت خود تبدیل به حامی کنید. پس ماباتو امکان برقراری ارتباط با مشتریانتان را برای شما به روش منحصر به فردی، فراهم میکند! چرا که شما تعیین کننده قیمت بوده و تنها شما مسئول این ارتباط هستید و دنبال کنندگان شما تنها متعلق به شما خواهند بود.ما اینجاییم تا به ایجاد و مدیریت رابطه ی شما و جامعه مخاطبانتان، به محض ورود به این بستر، کمک کنیم.

اگر شما یک ارزش آفرین هستید یا فکر میکنید که یک ارزش آفرین خواهید شد، به جای مناسبی سر زده اید.در این مقاله شما تمام اقدامات لازم جهت درآمد زایی پایدار در ماباتو را فرا خواهید گرفت!

الان چه مدت است که در ماباتو به صورت یک ارزش آفرین فعال هستید؟ باز هم جای مناسبی سر زده اید!چرا که با سرک کشیدن به نکات و منابعی که در این مقاله و مقالات دیگر ارائه می شود میتوانید درآمد خود را به حداکثر رسانده و حامیان خود را هیجان زده کنید!

عالیه!حالا که فهمیدیم قضیه از چه قراره، بیاید چند قدم را با هم طی کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که هر چیز لازم را برای رشد حرفه ی خلاق خود در ماباتو در اختیار دارید.

  • قدم اول: با ماباتو آشنا شوید.

ماباتو چیست؟ ماباتو بستری است برای ارزش آفرینان تا بتوانند از طرفداران و حامیان خود کسب درآمد مستمر داشته و به شغلی که به آن علاقه دارند بپردازند.

  • قدم دوم: شروع به ساخت صفحه ی مابا توی خود کنید.

اینجا در ماباتو ما مشتاقیم که هر روزه به ارزش آفرینانی  چون شما کمک کنیم تا به اهدافشان برسند.در ماباتو ما بستری را مهیا کرده ایم تا طرفداران شما را به حامیان مالی تان تبدیل کنیم و هرچند ما در تلاشیم که این فرایند را آسان کنیم، باز هم ممکن است که زمان نیاز باشد تا همه چیز به روال بیفتد.به بخش “ساخت صفحه” بروید تا هر آنچه لازم است برای شروع رعایت کنید را بدانید و قبل از انتشار و عمومی کردن صفحه تان، آن را با موفقیت تنظیم کنید.

ساخت صفحه و یک ماه استفاده رایگان

  • قدم سوم: صفحه ماباتوی خود را راه اندازی کنید.

هر زمان که برای انتشار خبر راه اندازی عضویت در کسب و کار خود به دیگران آماده بودید، در مرحله به مرحله ی این کار ما همراه شما خواهیم بود.آیا آماده اید که عالم و آدم را خبر کنید؟!برای با خبر شدن از بهترین راه کار های برای بهبود عملکرد، سری به بخش “آغاز به کار صفحه” بزنید.

  • قدم چهارم: عضویت تجاری ماباتوی خود را پرورش دهید.

صدها نفر جهت ارتقای حرفه ی خود در ماباتو عضوییت دارند و شما هم میتوانید یکی از آنها باشید.البته این کار چیزی بیش تر از ساختن یک صفحه اجتماعی ساده می طلبد.تیم مشاور ماباتو شما را از طریق تمام منابعی که در اختیار داریم – و راهنمایی ها و ترفندهایی که در این سال ها یاد گرفته ایم، یاری خواهند کرد.

  • قدم پنجم: مثل یک ارزش آفرین زندگی کنید.

ما میدانیم که برای ارزش آفرین بودن باید دلتان با کار باشد، و این قضیه انرژی و تمرکز می طلبد. اگر ما باید حدس بزنیم ، فرض می کنیم اشتیاق شما در لحظه های خلاقانه شکوفا می شود ، نه زمانی که شما در حال کار روی استراتژی های تجاری برای تبلیغ پروژه های خود هستید. بحث برسر ایجاد تعادل است که می تواند یک مشکل فریبنده باشد. ماباتو در گوشه ای از جامعه ما در حال ایجاد فضایی است که در آن سازندگان می توانند با هم جمع شوند و به گفتگو بپردازند ،یکدیگر را تشویق کنند، انگیزه بگیرند  و بر روی برخی از جنبه های چالش برانگیز زندگی به عنوان یک ارزش آفرین کار کنند.می دانیم که ممکن اس کار سخت و طولانی باشد.

  • قدم ششم: کمک بیشتری کسب کنید.

اگر از روند ، ویژگی ها یا ابزارهایی که در اینجا در ماباتو ارائه می دهیم مطمئن نیستید ، به یاد داشته باشید که همیشه می توانید از ما کمک بخواهید. ما به معنای واقعی کلمه تیمی از افراد بسیار دلسوز و با دانش را داریم که منتظر شنیدن صدای شما هستند.

ارتباط با تیم ماباتو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *