موفقیت در ماباتو

چگونه به عنوان یک ارزش آفرین در ماباتو به موفقیت برسید؟ – بخش دوم

موفقیت در ماباتو

موفقیت در انجام کار ها

حال که ما تعداد راه‌های موجود را می‌دانیم، بیایید راجع به اینکه معیاری غیر رسمی تر برای موفقیت چگونه است صحبت کنیم: موفقیت در انجام یک کار.

شما می خواهید x مقدار پول بدست آورید یا y نفر حامی در ماباتو بدست آورید؟ تا زمانی که کار خود را به خوبی انجام ندهید هیچ تغییری در شرایط به وجود نمی آید. ما ارزش آفرینان را تشویق می کنیم که موفقیت خود را در بهره‌وری شخصی بیابند. شما گفتید که هر هفته یک پادکست تولید می کنید و این هفته نیز یک پادکست منتشر کردید؟

این یک پیروزی است! آن را جشن بگیرید. ایا قول دادید که این ماه برای حامیان خود یک کالا بفرستید؟ برای موفقیت در داشتن حامیانی که برای پادکست شما پول می بردازند شادی کنید، به محض اینکه از منافع آن بهره‌مند شدید، در شکوه موفقیت لذت ببرید و طرفداران خود را نیز در این موفقیت سهیم کنید. تا آنها بفهمند تاثیر گذار بوده‌اند.

موفقیت در ماباتو

(دیده شدن و رسیدن به اهدافتان را جشن بگیرید)

با وجود همه فشاری که برای بدست آوردن و حفظ حامیان و بدست آوردن پول متحمل می شویم، گاهی ما فراموش می‌کنیم که این کارهای روزانه است و در کنار هم بزرگترین تاثیر را می گذارند. این خیلی مهم است که به روز، هفته و ماه نگاه کنید و تعیین کنید که چکار می کنید که کارتان ادامه یابد.

در اینجا چند چیز معمول است که می توانید انجام دهید و موفق شوید و موفق بودن هر روزو هر هفته خود را جشن بگیرید:

  • ساختن کار خود: (آیا امروز روی هنر، پادکست، موسیقی، نوشتن و یا ویدیوی خود کار کرده‌اید؟ برنده‌اید.)
  • ارتباط برقرارکردن با مخاطبان خود: (آیا امروز به طرفداران خاص خود پیام داده‌اید یا به پیام‌ها و کامنت‌های آنلاین پاسخ داده‌اید؟ برنده‌اید )
  • دنبال کردن برنامه‌های مارکتینگ خود: (آیا نامه‌ی خبرهای خود را فرستاده‌اید و یا در صفحه‌های اجتماعی خود پست گذاشته‌اید؟ برنده‌اید.)
  • رسیدگی به امور کاری خود: (آیا به ایمیال‌های خود پاسخ داده‌اید؟ آیا یک حساب بانکی مخصوص کار خود باز کرده‌اید؟ برنده‌اید.)

عملگرا باشید: یک لیست از کارهای انجام شده درست کنید، به جای یک لیست از کارهایی که باید انجام دهید. در پایان هر روز یا هفته، کارهایی که انجام داده‌اید که کارتان را در مسیر درست پیش برده است را علامت بزنید. ممکن است ما درگیر روزمره زندگی شویم، از یک کار به کار بعدی میرویم، ممکن است  فراموش کنیم که به چه چیز هایی دست یافتیم و چه کارهایی انجام داده‌ایم. همه آنچه را انجام داده‌اید بنویسید و جشن بگیرید.

موفقیت در ماباتو

(گاهی موفقیت تنها تسلیم نشدن است.)

موفقیت در حضور مداوم است

برای شما درست لحظه‌ای که به هدفتان می رسید کاملا واضح است و راحت ترین کار در این دوران نگاه به هفته‌های گذشته‌ای است که از آنها بیشترین استفاده را کردید و اکنون باید جشن پیروزی بگیرید‌! در این بین چیزی که معمولا فراموش می شود تلاش های روزانه‌ای است برای رسیدن به این هدف بزرگ انجام شده‌اند! تصمیم‌های درست، انتخاب‌های بهتر و غیره همگی بر روی نتیجه کار اثر داشته‌اند. به طور خاص زمان‌هایی که کسب و کارتان خسته کننده شده و نتیجه دلخواه را برای شما همراه ندارد همین اهداف کوچک روزانه هستند که می توانند ما را برای رسیدن به هدف‌های بزرگ‌تر خودمان راهنمایی کنند.

موفقیت در ماباتو

بعضی از کارهایی که انجام آنها برای شما انرژی و انگیزه کافی را به همراه خواهد داشت:

– کار خود را بسازید. (آیا شغلی دارید که از آن لذت میبرید؟ اگر نه آیا اعتبار و شهرتی که دارید برای شما کافی است؟)

– خود را به با انگیزه تر بودن تشویق کنید. (به پیام هایی گوش دهید که به شما انرژی و انگیزه بیشتری بدهند.)

موفقیت در ماباتو

– از خود مواظبت کنید و به خودتان عشق بورزید. (خواب، غذا، استراحت و بهداشت مناسب به شما حال بهتری را نشان خواهد داد.)

– به کسانی که به شما عشق می ورزند توجه کنید. (با کسانی که به شما حس خوب می دهند در ارتباط باشید و از کمک های آنها استفاده کنید.)

عملگرا باشید: تعدادی از چیز های که می توانند سوخت شما باشند را یادداشت کنید. چیز هایی که از آنها لذت می برید و به عنوان یک ارزش آفرین و یا حتی یک انسان برای آنها ارزش قائلید. کارهای ساده در دسترس را یادداشت نمایید ! کارهایی که کوچک هستند اما تاثیر خود را بر روی اهداف شما خواهند داشت. بعضی این موارد می توانند رایگان و یا پولی باشند! پس هزینه را نیز در نظر بگیرید. تعیین کنید چه کار هایی را لازم است تنهایی انجام دهید و چه کارهایی بهتر است گروهی انجام شوند! تعیین کنید برای انجام کارها آیا لازم است خانه را ترک کنید یا خیر!

موفقیت در ماباتو

می دانیم که زندگی به عنوان یک ارزش آفرین می تواند گاهی بسیار خشن و سخت باشد اما مدیریت یک کار جدید نیازمند انرژی بالایی است! ما همچنین اعتقاد داریم که راه های زیادی برای دسترسی به موفقیت وجود دارند و شما می توانید بر حسب شرایط تان مورد مناسب را انتخاب کنید. ما دوست داریم بخشی از این راه باشیم و شما را برای رسیدن به موفقیت‌های خود کمک کنیم! موفق باشید!

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

چگونه به عنوان یک ارزش آفرین در ماباتو به موفقیت برسید؟ – بخش اول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *