با یک ویدیوی کوتاه خود را به طرفداران‌تان معرفی کنید

در بازاریابی ، فیلم های تبلیغاتی و معرفی یکی از بهترین روشهای تبدیل بیننده به خریدار است،  پس دور از ذهن نیست اگر بگوییم داشتن فیلم معرفی در صفحه کاربری ماباتو، میتونه تغییر طرفداران به حامیان را تا 80% افزایش بده!

به دنبال الگوی ساخت هستید؟ مشاوران ماباتو دقیقاً درمورد چگونگی ساخت یک فیلم مقدماتی برای صفحه‌ی تجاری شما، به شما مشاوره داده و ایده هایی برای هر چه بهتر شدن فیلم معرفیتان ارائه خواهند داد

ارتباط با تیم پشتیبانی ماباتو

نکاتی برای ساختن یک ویدیوی معرفی شگفت انگیز:

2- ویدیوی کوتاه معرفی

  • خودتان را معرفی کنید

بسیاری از افرادی که به صفحه‌ی ماباتوی شما سر میزنند، از قبل درباره شما آگاهی دارند ، اما برای کسانی که شما را نمی‌شناسند،  یک توضیح کوچک راجع به این که چه کسی هستید ، چه ارزشی را  ایجاد می کنید و چرا صفحه‌ی ماباتو را راه اندازی کرده اید خالی از لطف نخواهد بود!

  • اشاره ای بر اینکه ماباتو چیست و چگونه کار میکند داشته باشد.

هرچند کارکرد ماباتو شیوه ایست که قرن ها ارزش آفرین ها از آن برای تامین مالی خود استفاده می‌کرده‌اند، با این حال هنوز این روش از کسب درآمد برای بسیاری از افراد ایده‌ی کاملا جدیدی است. بنابراین مطمئن شوید که آنها را در مورد نحوه کار خود آگاه کرده باشید. اگر مستمر بودن جذب حمایت برایتان اهمیت دارد و میخواهید طولانی مدت با حامیان خود در ارتباط باشید، در مورد نوع محتوایی که می خواهید تولید و منتشر کنید، همینطور برنامه ریزی تولید آن و اینکه چگونه عضویت آنها شما را قادر به انجام چنین کاری می کند، صحبت کنید.از آنجا که برنامه‌ی تولید محتوا و ارزش شما می تواند در آینده تغییر کند ، بهتر است از ابتدا خود را به اعداد و تاریخ های بیش از حد جزیی متعهد نکنید.

3- ویدیوی کوتاه معرفی

  • چشم انداز خود را به اشتراک بگذارید.

جامعه‌ی حامیان شما،دقیقا چه کاری را ممکن میسازد؟ شما در چه دنیایی کار می کنید؟ معنی زندگی چیست؟

به عنوان یک ارزش آفرین شما شانس اشتراک گذاری یک چشم انداز یا حتی یک جهان بینی منحصر بفرد را با طرفدارنتان، آن هم به شیوه ای خاص، خواهید داشت!

به آنها بگویید كه چگونه تعهد آنها نسبت به شما و کار ارزش آفرین شما كمك خواهد كرد تا دنیایی روشن تر ، شاداب تر ، باهوش تر ، آگاه تر ، همدل تر  و رنگین تر بسازید.رویای خود را با آنها شریک شوید و ببینید چطور مشتاقانه از شما حمایت خواهند کرد! به یاد داشته باشید که حامیانتان انگیزه دارند تا شما را در مأموریتتان حمایت کنند و این انگیزه از مزایایی که در ازای دریافت پولشان دریافت می کنند، نشأت میگیرد، بنابراین… !

  • اشاره به هدایا و سطح های حمایتیتان فراموش نشود!

این قسمت بزرگ ترین شانس شما برای فروش واقعی آنچه در ماباتو ارائه می دهید است! به حامیان بالقوه اجازه دهید بدانند که از پیوستن به شما چه چیزی دریافت می کنند و به محض تبدیل شدن به حامی، به چه نوع محتوای اختصاصی می توانند دسترسی پیدا کنند.

در دادن اطلاعات راجع به هدایا و سطح ها زیرک باشید. آن را به اندازه کافی مبهم نگه دارید تا بتوانید در صورت تمایل  در آینده،تغییرات لازم را در آن ایجاد کرده و در عین حال بدقول نشوید ، اما به اندازه ای هم اطلاعات مشخصی را ارائه دهید تا کاربران را هیجان زده کرده و آنها را تشویق به حمایت بکند.

4- ویدیوی کوتاه معرفی

  • ویدیو را کوتاه اما جذاب نگه دارید.

به داده ها اعتماد کنید: 5٪ بینندگان بعد از یک دقیقه تماشای یک فیلم را متوقف می کنند و 60٪ بینندگان بعد از دو دقیقه دیگر ویدیو را تماشا نمی کنند. شما عملا فقط 1 تا 2 دقیقه وقت دارید که توجه حامیان احتمالی را به خود جلب کنید، بنابراین زمان ویدیو را کوتاه نگه دارید و به سرعت به نتیجه برسید. یک راه عالی برای انجام این کار نوشتن فیلمنامه از قبل و اجرای همان فیلم نامه است.

  • فیلم معرفی را مانند فعالیتتان بروز کنید.

مجددا ساخت یک فیلم معرفی را در نظر بگیرید!دوستانه پیشنهاد می کنیم که بعد از 6 ،12 یا 24 ماه، مجددا فیلم معرفی از خود در صفحه ماباتوی خود، بارگذاری کنید. دقیقا همانطور که سفر شما به عنوان یک ارزش آفرین مدام در حال تغییر است، رابطه شما باحامیانتان نیز در طول زمان، متحول خواهد شد. به همین خاطر در نظر داشته باشید که اولین فیلم معرفی که بارگذاری میکنید، آخرین فیلم معرفی شما نخواهد بود و ویدیویی که الان مناسب صفحه و مخاطب و کار ارزش آفرین شماست، الان مناسب است و لزومی ندارد که 6 ماه بعد هم مناسب باشد.پس شاید لازم باشد هر دوره ویدیوی جدید ساخته و بارگذاری کنید.

نکته: با اینکه پیشنهاد ما به طور حتم تولید ویدیو معرفی است و باعث ارتباط هرچه بهتر شما با حامیانتان خواهد بود، اما نگران نماشید، اگر توانایی یا علاقه به تولید ویدیو ندارید تمامی نکات بالا را میتوانید به صورت متن در معرفی خود قرار دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *