هدایایی خاص و ویژه

چگونه با هدایایی خاص و ویژه سرعت رشد خود را بالاتر ببرید؟

زمانی که شما پیج ارزش افرینی خود را ساخته اید و مشغول به فعالیت شدید تازه اصل فعالیت شما آغاز شده است. شما باید برای افزایش تعداد حامیان و بالا رفتن سطح حمایتی حامیان خود برنامه ریزی کنید. در این مقاله ما به شما کمک خواهیم کرد تا با ارائه هدایا و مزایای ویژه طرفداران خود را ترغیب به حمایت از خودتان کنید.

خب،  شما آماده ایجاد صفحه ارزش آفرینی خود در سایت ماباتو هستید و تمام مراحل ثبت نام آن را انجام داده اید و بسیار ذوق دارید صفحه ارزش آفرینی خودتان را با طرفدارانتان به اشتراک بگذارید، اما اگر واقعا می خواهید طرفداران تان را برای حمایت از خودتان تشویق و ترغیب کنید و اعتبار و ارزش خودتان را هم بالا ببرید استفاده از هدایای خاص بهترین ابزار برای شما خواهد بود.

هدایایی خاص و ویژه

هدایای خاص چه چیز هایی هستند ؟

هدایای خاص یکی از ابزار های بازاریابی و اقتصادی هستند که از آنها می توان جهت بالا بردن کمک حامیان استفاده کرد. شما هدایایی خاص را در زمانی محدودی در دسترس حامیانتان قرار می دهید.

اگر همزمان با شروع فعالیت صفحه ارزش آفرینیتان از این روش استفاده کنید، می توانید از آن بیشترین سود و بهره را ببرید. یعنی با قرار دادن یک هدیه خاص و ایجاد یک موقعیت ویژه برای طرفدارانتان، آنها را به حمایت از صفحه تان تشویق کنید.

هدایای  خاص می توانند هر چیزی باشند : شما تعیین می کنید که چه موقعیت و هدیه ای را برای طرفدارتان در نظر بگیرید! این هدیه می تواند یک برچسب برای قدردانی از اولین حامیانتان باشد. همچنین برای طرفدارانی که دوست دارند از نظر شما دیده شوند هم ایجاد یک ویدئو مخصوص و تشکر از آنها می تواند کمک بزرگی به پیشرفت صفحه ارزش آفرینی شما کند. اگر طرفدارانی دارید که می توانند بیشتر از بقیه به شما کمک کنند، می توانید به آنها پیشنهاد ملاقات تک نفره بدهید! به وسیله تلفن و یا حتی به صورت چت ویدئویی.

هدایایی خاص و ویژه

هدایای خاص را برای چه مدت زمانی قرار دهم تا صفحه ارزش آفرینی من قوی تر شود ؟

مدت زمان استفاده از هدیای خاص به اهداف شما بستگی دارد. اما به صورت کلی در شروع ساخت این صفحه بهتر است هدایای شما کوتاه مدت باشد، برای مثال بین چند روز تا یک هفته، تا بتواند اثر لحظه ای را در طرفدارتان ایجاد کند و آن ها را به استفاده از این موقعیت تشویق کند.

هدایایی خاص و ویژه

هدایای خاص کار خود را به خوبی انجام می دهند.

اگر به دنبال اثبات عملکرد اعطای هدایا هستید به سه داستان زیر که حاصل تجربه ارزش آفرینان وبسایت پترئون است نگاهی بندازید. این ارزش آفرینان با استفاده از هدایای خاص توانسته اند بیشترین رشد را در تعداد طرفداران و اعتبار اقتصادی بدست بیاورند !

چند مثال از ارزش آفرینان خارجی

1- Rebbeca Loebe یک خواننده و نویسنده است و در طی دو هفته ای که از  هدایای خاص استفاده کرد رشد 23 درصدی را در درآمد ماهانه اش مشاهده کرد و توانست 38 عضو جدید را به تیم طرفدارانش اضافه کند.

2- Paul M.Sutter یکی از بهترین فیزیکدانان جهان است. هدیه خاص او امضای جدید ترین کتابش برای بهترین طرفدارانش بود. او این پیشنهاد را برای دو هفته بر روی صفحه خود قرار داد و در انتها توانست 40 عضو جدید در لیست خود داشته باشد و 553 دلار در هر ماه بیشتر درآمد داشته باشد.

3-  Marshall Short یک هنرمند است. او از روشی خلاقانه برای تعیین هدیه ویژه خود استفاده کرد! او برای بهترین طرفدارانش، طراحی های خاص با محتوای مرتبط با آنها برایشان کشید. در طول 2 هفته ای که این پیشنهاد در صفحه او قرار داشت تعداد طرفدارانش 6 درصد افزایش یافت که یعنی هر ماه 648 دلار نسبت به قبل از این پیشنهاد سود بیشتری کرد.

نتیجه :

برای گرفتن بهترین نتیجه و درآمد از طریق ماباتو، ساخت و بالا آوردن صفحه ارزش آفرینیتان به تنهایی کافی نیست و باید با هدایای خاصی طرفدارانتان را ترغیب به حمایت سطح های خود کنید.

پیشنهاد ما به شما این است که مقاله ی تعیین هدیه برای سطح ها را مطالعه کنید تا با انواع پیشنهاد های خاص ما و سایر ارزش آفرین ها آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *