نقل قول‌ هایی از ارزش آفرینان

نقل قول‌هایی از ارزش آفرینان موفق که ممکن است برای شما الهام بخش باشد

وقتی میگوییم استقلال ارزش آفرین چه چیزی به ذهنتان می آید؟

برای ما، این اصطلاح به این معناست که چیزی را که دوست دارید تولید کنید، کارها را طبق میل خود انجام دهید، بتوانید از هر جای این دنیا کار کنید و …!  هرچند، ارزش آفرین بودن نکات نه چندان مثبتی نیز با خود به همراه دارد.

بله! شما به طور مستقل کار می کنید اما تمام کارهای مربوط به رساندن کار خود به حامیان و طرفدارانتان بر عهده ی شماست، هیچ فشاری حس نمی کنید نه؟ نه گفتن به طرفدارانتان هنگامی که در بحران های شخصی یا انجام کار های شخصی تان هستید و آن ها از شما درخواست تولید محتوای بیشتر میکنند برایتان سخت خواهد بود. باید حتما این نکته را یاد آور شویم این قابلیت که از همه جای دنیا بتوانید کاری که دوست دارید را انجام دهید این موقعیت را فراهم می کند که 7 روز هفته 24 ساعته کار کنید.

اگر شما به دنبال این هستید که در کنار انجام فعالیت‌های خود در ماباتو، به کارهای زندگی روزمره‌ی تان هم رسیدگی کنید و نمی دانید از کجا شروع کنید، این مقاله منبع بسیاری خوبی برای شما خواهد بود. ما تحقیقی در این زمینه انجام داده ایم و 20 کاری که ارزش آفرینان خارجی برای این منظور انجام می دهند را از زبان خودشان بازگو کردیم.  تا در شروع کار تجربه ای چند ساله را در اختیارتان قرار دهیم.

نقل قول هایی از ارزش آفرینان

اولویت ها و هدف های خود را مشخص کنید:

 1. Noe, Freelance  – (تصویرگر)

به اولویت های خود فکر کنید تا میان اولویت ها و هدف های خود تفاوت قائل شوید. این را به خاطر داشته باشید که بعضی اولویت ها یک مقدار با گذشت زمان تغییر می کنند ولی بعضی از آنها همواره اولویت باقی می مانند، مانند سلامتی. این هدف های کوچک هستند که به مرور شما را به هدف بزرگتان با حفظ اولویت های اصلی میرسانند. به خاطر داشته باشید که این هدف ها می توانند تغییر کنند و این اشکالی ندارد. اگر نتوانستید همه چیز را مطابق خواسته خود انجام دهید صبور باشید و عجله نکنید.

 1. Kate Allan – (نویسنده)

من یک تقویم ماهانه درست می‌کنم که می‌توان در آن تمامی قرارهای پیش رو و کارهای عقب افتاده را مشاهده کرد و یک لیست کاری روزانه که به من هم در به سرانجام رساندن هدف‌های کوچک و هم رسیدن به هدف اصلی کمک می‌کند را تهیه می‌کنم. این 2 کار به من کمک می‌کند که عصرها بتوانم ذهنم را از کار دور کنم، بنابراین می‌توانم در عصرها و آخر هفته‌ها و ساعت‌های غیرکاری (ساعت‌های ممنوعیت کاری) به آشپزی، بیرون رفتن و بازی‌های ویدیویی بپردازم.

نقل قول هایی از ارزش آفرینان

 1. David Allen – (نویسنده ی کتاب چگونه کار هارا تمام کنیم: هنر از بین بردن استرس)

شما در واقع یک پروژه را یکجا انجام نمی دهید؛ شما می توانید مراحل متفاوت مربوط به پروژه را قدم به قدم پیش ببرید، زمانی که مراحل قابل توجهی انجام شد و به نتیجه رسید می توانید تصویری از هدف نهایی پروژه تان ببینید ، آن زمان است که میتوانید پروژه را تمام شده بدانید.

 1. Emily Hare – (هنرمند)

درگیر عادات بد مانند شب بیداری و یا به تعویق انداختن کار ها نشوید. من دیده ام که چه قدر میتوانم مفید باشم اگر کارهای برنامه ریزی شده در روز را انجام دهم و در 3 سال اخیر بیش از هر زمانی دیگری در عمرم کار انجام داده ام. ساختار برنامه ریزی بسیار مهم و حیاتی است! اگر از طرف مخاطبنتان مهلت کاری ندارید، خودتان برای کارهایتان مهلت تحویل تعیین کنید و اطمینان حاصل کنید همه از آن باخبر هستند، بنابراین دیگر نمی توانید به آن پایبند نباشید و آن را به تعویق بیاندازید.

 1. Fraser Cain, Universe Today – (نویسنده)

من فکر نمی کنم که چیزی به اسم تعادل وجود داشته باشد. ما در مرحله ی گذر از رسانه های قدیمی که هنوز هم پابرجا هستند و بر روی همه چیزهایی که برایشان تلاش میکنیم تاثیر دارند به رسانه های جدید هستیم. اما بیشتر انها بیزینس هایی ناپایدارند و به زودی فعالیتشان زمین میخورد. تا ان زمان، همه ی ما باید تا جایی که میتوانیم به سختی کار کنیم تا بیشترین حامی را جذب کنیم.

نقل قول هایی از ارزش آفرینان

 1. Delilah Lingerie (عکاس)

من فکر می کنم این مثل یادگیری است: تو باید بفهمی که چه چیزی به بهترین شکل روی تو نتیجه می دهد. من معتقدم که این میان ارزش آفرینان بسیار معمول است که خودشان خود را تشویق کنند، اما بیشتر ما این ویژگی را نداریم. اگر شما در این گروه قرار می گیرید من پیشنهاد می کنم که دوستانی مسئولیت پذیر داشته باشید و برنامه روزانه دقیقی بنویسید. و یا بعضی صفحات اینستاگرام که راجع به اعتماد به نفس و روحیه دادن پست میگذارند را دنبال کنید. هر کاری که به شما یادآوری کند زمان گرانبهاست و کاری که انجام میدهید مهم است.

 1. John Whal, Mega Dads – (نقاد و بازی ساز)

بدیهی است که کار و شغل هرفرد متفاوت است، اما ما توانسته ایم کودکانمان را در محتوایی که میسازیم دخیل کنیم. اگر شما این شانس را دارید که خانواده تان را در کارتان مشارکت دهید، حتما این کار را بکنید!

 1. Oprah Winfrey, Television Personality – (بازیگر)

شما می توانید همه چیز داشته باشید. فقط نمی توانید همه چیز را با هم داشته باشید.

نقل قول هایی از ارزش آفرینان

مرز بین کار و زندگی روزمره خود را مشخص کنید:

 1. Uncomfortable – (آموزش نقاشی)

از این که شرایط و قوانینتان را تغییر دهید نترسید. اگر تقاضاها در حال افزایش است، افزایش قیمت راه خوبی برای کاهش تقاضا و بازگرداندن کارتان به سطحی قابل کنترل است. (من بارها این کار را انجام داده ام و هر بار به جای کاهش درآمد، افزایش درآمد برایم به همراه داشته است. البته این نتیجه بیشتر از هرچیز به رابطه شما با حامیانتان بستگی دارد.) سازماندهی مجدد بخشی از کار شماست، فقط اطمینان حاصل کنید که پیش از انجام آن یک استراتژی مناسب داشته باشید. اعلام تغییرات به همراه اضافه کردن امکانات و پیشنهادات جدید میتواند حس ناخوشایند تغییرات مالی را کم کند و همچنین باعث می شود کلاه برداری و یا سواستفاده به نظر نیاید.

 1. Dyson Logos – (نقشه کشی با دست)

هنگامی که سرم به شدت شلوغ است، پیامی تحت عنوان “توجه” برای تمامی دوستان و مخاطبان همیشگی ام می فرستم تا به آن ها اعلام کنم سرم شلوغ است و روی تمام کردن کارهای که شروعشان کرده ام تمرکز خواهم کرد و مدتی در دسترس نخواهم بود، و بعضی از کارهای من با کمی تاخیر انجام میشود چون من طرفدارانی دارم که 3 برابر بقیه مرا حمایت میکنند و الان انجام کارهای آنها برایم در اولویت است. زمانی که این نوع پیامها را میفرستم حس میکنم کنترل بیشتری روی کارهایم دارم و این باعث می شود که در مدت زمان کمی کارهای بسیار زیادی را انجام دهم زیرا من دیگر نگران انجام دادن به موقع بقیه کارها نیستم و فقط روی پروژه ی پیش رویم تمرکز کرده ام.

نقل قول هایی از ارزش آفرینان

 1. Kathleen Hall – (کارشناس استرس)

ما مرز های زندگی شخصی خود را بیش از اندازه گسترش داده ایم به طوری که تقریبا فراموش کرده ایم خوش بختی واقعی از یک زندگی صحیح هدفنمد و تعادل حاصل میشود.

 1. Kristen, Recipe (توسعه دهنده و عکاس)

به خاطر داشته باشید که این زندگی شما همین لحظه ای است که زندگی میکنید، نه فقط اینده. همان طور که هدف داشتن و تلاش برای به رسیدن به آن مهم است، توجه داشته باشید اگر در وضعیت بد سلامتی و یا ضعف اعصاب به هدفتان دست پیدا کنید هیچ ارزشی ندارد. اطمینان حاصل کنید که از لحظه به لحظه زندگیتان لذت ببرید چه هنگام کار و چه در زمان تفریح!

 1. Carl Sandburg – (شاعر)

زمان سکه زندگی شماست. این تنها سکه ای است که دارید، و تنها شما می توانید تصمیم بگیرید که چگونه آن را خرج کنید. مراقب باشید اجازه ندهید دیگران آن را برای شما خرج کنند.

 1. Rob Kovacs – (پیانیست حرفه ای و موزیسین)

یک بودجه برای خود تعیین کنید چقدر زمان میتوانید برای دور شدن از کارروزمره و پرداختن به خلاقیت خود کنار بگذارید؟ فاکتور اصلی این است که چه قدر میتوانید آن زمان را زیاد کنید و آن را بخشی از کارهای روزمره خود قرار دهید. این یک هدف است درسته؟ مطمئنا انجام این کار در ابتدا ریسک است، اما ریسکی است که باید انجام دهیم. هنر شما سزاوار سرمایه گذاری بخشی از زمان و تلاش شما است.

نقل قول هایی از ارزش آفرینان

 1. Mel Robbins – (نویسنده، مربی، سخنران انگیزشی)

ممکن است این راه بسیار کارآمدی برای به اتمام رساندن کار ها به نظر بیاید ،اما دانشمندان علوم اعصاب به این نتیجه رسیده اند که ما  بیش از یک کار را به طور همزمان انجام نمی دهیم- ما کارهای کوچک بسیاری را انجام میدهیم. هر بار که کار دیگری را شروع میکنیم که به تمرکز ذهنی ما نیاز دارد، مغز ما از گلوکز بیشتری استفاده می کند و فقط آن قدری از ان در مغز وجود دارد که در طول روز استفاده کنیم. حواس پرتی بیش از حد برابر کمبود شدید انرژی در بدن است. از امروز، روی یک کار تمرکز کنید و هنگامی که تمرکز ندارید کاری نکنید.

 1. Steve Jobs – (سازنده apple)

نوآوری به این معنا نیست که به هر چیزی بله بگویید.

به این معنی است که به همه چیز به جز مهمترین ویژگی‌ها نه بگویید.

نقل قول هایی از ارزش آفرینان

 1. Jen Sincero – (نویسنده)

طوری مراقب خود باشید که انگار شما فوق العاده ترین شخصی هستید که تا به حال با آن اشنا شده اید.

 1. Kiri Leonord – (هنر مند و گوینده داستان)

همه چیز مربوط به برنامه ریزی دوباره و درک این مطلب است که مراقبت کردن از خود فقط به معنای کیک خوردن یا حمام کردن نیست. بلکه به این معناست که در مقابل خودتان مسئولیت پذیر باشید، زمانی را برای ورزش کردن تعیین کنید و واقعا به آن عمل کنید تغذیه سالم داشته باشید، خودتان را مجبور کنید که زمانی را کار نکنید ، به ذهن تان استراحت دهید و خانواده و دوستانتان را ببینید.

نقل قول هایی از ارزش آفرینان

 1. Heather Schuck – (نویسنده)

شما هرگز از کار خود راضی نخواهید بود تا زمانی که از زندگی خود راضی باشید.

 1. Anne Lamott – (نویسنده رمان)

تقریبا هر چیزی را وقتی از برق می کشید و بعد از چند دقیقه  دوباره به راه می اندازید کار می کند، این در ارتباط با شما نیز صدق میکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *