برای سطح های خود هدایایی تعیین کنید

برای سطح های خود هدایایی تعیین کنید

ارزش آفرینان! آیا می خواهید سرعت درآمد زایی خود را افزایش دهید؟ برای شما خبر های خوبی داریم …
امکان استفاده از هدایای خاص در سایت ماباتو وجود دارد. اگر از آن ها اطلاعاتی ندارید،  نگران نباشید، اندکی جلوتر به آنها خواهیم رسید، اما چیزی که لازم است بدانید:

(تا کنون ، به صورت میانگین، ارزش آفرینانی که از ارائه هدایای خاص استفاده کرده اند نسبت به گذشته 2 برابر افزایش درآمد داشته اند! )

پیشنهادات ماباتو چیست ؟

ما انسان ها به گونه ای برنامه ریزی شده ایم که نسبت به چیز هایی که تنها به صورت محدودی در دسترس هستند علاقه نشان دهیم . شاید این ویژگی مربوط به دوره ی شکار انسان های نخستین در گذشته است.
اما به هر دلیلی که هست، کاربران ( و سایت ماباتو ) علاقه فراوانی به هدایا و مزایایی دارند که فقط برای مدت زمان محدودی وجود دارند! پس قسمت ارائه هدایای سایت نیز به این منظور طراحی شده است تا به شما امکان ایجاد مزایای خاص با اعمال محدودیت های متفاوتی مانند زمان یا تعداد را بدهد.  مواردی از زمان ارائه این گونه هدایا برای شما قرار داده شده است ( می توانید کاربرد های جدیدی را خودتان پیشنهاد دهید):
– ایجاد صفحه ارزش آفرینی
– جشن موفقیت یک پروژه جدید
– بازسازی دوباره مزیت ها و بازگشت به ماباتو پس از مدتی وقفه
حال که متوجه شدید این پیشنهادات کجا کاربرد دارند ، باید چه چیز هایی را به عنوان هدایای ویژه ارائه دهید؟

پیشنهاد یک قرار ملاقات آنلاین با طرفدارانتان

شاید این جمله را بارها شنیده باشید که زمان با ارزش است. اما این زمان فقط برای شما با ارزش نیست بلکه برای طرفداران شما نیز با ارزش است.
اگر مطمئن نیستید که چه چیزی را به عنوان هدیه خاص مطرح کنید ، به آنها اجازه دهید تا با شما بیشتر آشنا شوند.

مدافعRPG ( سبکی از بازی) و تاس ریز قدیمی ، Tania C.DePass که در سایت پتروئون (نمونه خارجی سایت ماباتو) صفحه دارد و مشغول فعالیت است به طرفداران خود اجازه داد تا بتوانند با او بازی سیاهچال ها و اژدها را بازی کنند .

Tania C.DePass یکی از شخصیت های مهم و اثر گذار در دنیای RPG است، او همچنین عضو یکی از محبوب ترین بازی های آنلاین سیاهچال ها و اژدها به نام Rivals Of waterdeep است . او همانقدر که از حمام و خوابیدن لذت می برد، دوست دارد تا هیولا ها را نابود کند. او با استفاده از سرویس های ویدئویی مانند youtube و twitch  علاقه خودش به بازی های ویدئویی را به طرفدارانش نمایش می دهد.

تعیین هدایا

به عنوان یک پیشنهاد خاص او به تعداد محدودی از طرفدارانش اجازه داد تا با او بازی سیاهچال ها و اژدها را به صورت آنلاین بازی کنند.

اما چه چیزی پیشنهاد خاص Tania به طرفدارانش را بسیار موفق کرد؟

پیشنهاد خاص Tania مفرح و منحصر به فرد بود!


زمانی که میخواهید تلاش کنید تا ایده های متفاوتی را برای هدایای خاص خود پیدا کنید ، کافی است از خود یک سوال کنید:
گذراندن چه نوع تفریحی با طرفدارانتان باعث خواهد شد تا آنها بسیار هیجان زده و خوش حال شوند؟
اگر شما یک موزیسین هستید ، برای طرفداران شما مشاهده کنسرت اختصاصی و یا آنلاین یکی از بهترین تجربه ها است  و یا اگر همانند Tania علاقه شدیدی به بازی های ویدئویی دارید می توانید طرفدارانتان را برای بازی به صورت گروهی دعوت کنید.
با صرف وقت بیشتر با طرفداران خاصتان، به هدایای و مزایای خاص ارائه شده شانس بیشتری برای موفقیت می دهید.

پیشنهادات تجاری خود را اختصاصی کنید

با تغییرات اساسی رسانه ها در دهه اخیر، یک چیز ثابت مانده است! هنرمندان برای داشتن یک منبع مالی ثابت لازم دارند تا کالای دست ساخت خود را به فروش بگذارند.
در سایت ماباتو، تجارت همواره یکی از راه های عالی برای گردآوری طرفداران بوده و همین موضوع باعث شده تا به یکی از بهترین راه های معاملاتی بین طرفداران و هنرمندان تبدیل شود . از آنجایی که طرفداران اهمیت و ارزش اینگونه از معاملات را متوجه می شوند، این مورد به یکی از ابزار های تاثیر گذار در افزایش عضویت ارزش آفرینان تبدیل شده است.

پس با نگاهی عمیق تر محصولات تولیدی هنر شما میتوانند در ماباتو به فروش رسد ، زیرکانه تر بخواهیم مطرح کنیم این محصولات میتوانند جزئی از هدایای سطوح شما باشند. که قطعا با استقبال طرفدارانتان مواجه خواهید شد.

تعیین هدایا

سازندگان آمریکایی ویدئو های نگاه عمیق به طرفداران خود تی شرت های محدود خود را پیشنهاد دادند


اگر فکر می کنید شخصیت bumble bee ( یکی از شخصیت های فیلم تبدیل شوندگان) ناز و بامزه نیست، ویدئو زندگی زنبور ها از این گروه را به دقت  ندیده اید. با یکبار دیدن این ویدئو متوجه می شوید که چرا به این حشرات، خرس اسباب بازی پرنده می گویند.
“نگاه عمیق” یک روش علمی برای ثبت ویدئو از طبیعت می باشد که توسط KQED طراحی شده است. این گروه مستند های کوتاهی تهیه می کنند. استفاده از کیفیت 4K در این روش به دوربین ها توانایی ضبط کوچکترین تفاوت بین موجودات مختلف را می دهد که دیدن این مقدار دقت توسط چشم انسان غیر ممکن است.
با اینکه بسیاری از ویدئو های آنها در ارتباط با زندگی حشرات است،  آنها وارد جزئیات ریزتری از زندگی حیوانات نیز می شوند. چند تا از بهترین این موارد را برای شما ارائه می کنیم:
– تا حالا از خود سوال کرده اید که چرا بچه گربه ها بسیار نرم هستند؟ ویدئو ای از این گروه را در ارتباط با نحوه رشد مغز بچه گربه ها تماشا کنید. اینکار باعث می شود تا با دید کاملا متفاوتی از این پس به گربه ها فکر کنید.
– همه ما میدانیم که فیل ها گوش های بسیار بزرگی دارند، اما آیا می دانستید که آنها بوسیله پا های خود نیز می توانند صدا ها را بشنوند؟
– مراسم ختم کلاغ ها ! واقعا وجود دارد … ویدئو ای که با نگاه عمیق زندگی کلاغ ها را شرح می دهد و به شما دید جدیدی در ارتباط با این موجودات می دهد.
گروه “نگاه عمیق” با ارائه تی شرت های مخصوص به تعداد محدودی از طرفداران، در این زمینه سنگ تمام گذاشت.
در کنار فروش کالا به طرفداران، این گروه کار دیگری نیز انجام داد که باعث شد تا موفقیت هدایای خاص شان را محکم تر کند.

این گروه به طرفداران خود توضیح دادند که چرا می خواهند این هدیه ویژه را در دسترس آنان قرار دهند!


تی شرت های این گروه به تنهایی طرفداران را به خود جلب کرده بودند اما داستانی که برای طرفداران تعریف کردند علت موفقیت این پیشنهاد را نشان داد.
این گروه در صفحه خود پستی را منتشر کردند و در آن پست به توضیح کامل علت وجود این پیشنهاد پرداختند.
آنان اعلام کردند که با پول بدست آمده، به مکزیک سفر خواهند کرد و در آن کشور ویدئو های جذاب جدیدی را تولید خواهند کرد . آن ها حتی به طرفداران خود درباره موجودات بی نظیر این کشور نیز توضیح دادند و اعلام کردند که می خواهند از آن موجودات ویدئو تهیه کنند.

شما می خواهید با استفاده از پیشنهادات خاص خودتان به کجا برسید؟ یک متن تهیه کنید و به طرفداران و سایت  ماباتو  اعلام کنید که قرار است با مبلغ بدست آمده چه کاری انجام شود . آنها خوشحال خواهند شد اگر بدانند که این مبلغ صرف تولید چه چیزی می شود و یا چه حاصلی را در پی خواهد داشت.

برای سطح های خود هدایایی تعیین کنید

بهترین نتیجه را زمانی خواهید گرفت که طرفدارانتان را عضوی از خانواده خود بدانید و در تجربه های خود آنها را با خود هم سفر کنید.

نکته : ارائه کالایی مانند تی شرت می تواند هزینه و زمان زیادی را از شما بگیرد. زمانی که میخواهید از هدایای خاص استفاده کنید اطمینان حاصل کنید که هزینه کالای مدنظرتان نمایانگر هزینه تولید محتوای شما نیز باشد. به زبان ساده تر، هوشمندانه فعالیت کنید و هدایایی پیشنهاد دهید که در عین ارزشمند بودن برای شما صرفه اقتصادی و زمانی داشته باشد. در صورتی که شما فرصت و یا منابع لازم برای تولید وسایلی مانند تی شرت را ندارید، این چند مورد می تواند به شما کمک کند:
– به آنها یک نامه تشکر پیشنهاد کنید. نامه ای که اختصاصی از سمت شما برای طرفدارانتان ارسال میشود.
– به آن ها یک برچسب با لوگو خودتان را پیشنهاد کنید. مانند استیکرهای برچسبی و یا پیکسل های خاص خودتان.

راهنمایی بزرگ : به طرفدارانتان، حامیانتان را معرفی کنید.

هر وقت یکی از طرفداران شما از محتوای پست شده توسط شما استفاده می کند ، احساس فوق العاده ای پیدا خواهد کرد. چرا که می داند این دستاورد ها بدلیل کمک او است. حال شما می توانید در هدایای خاص خود، تعدادی از طرفداران را به عنوان یک حامی خوب به دیگران معرفی کنید و از نتیجه خوبی که با وجود آنها به آن رسیده اید صحبت کنید. با اینکار دیگر طرفداران متوجه خواهند شد که چقدر در محتوا یا محصولی که تولید می کنید نقش اساسی دارند.

حال تعدادی از روش های اینکار را به شما معرفی می کنیم:

– آنها را در نمایش خودتان معرفی کنید. حتی اگر فایل های ویدئویی بر روی صفحه خود قرار می دهید می توانید در همان ویدئو از حامیان مد نظرتان تشکر کنید و آنها را به بقیه معرفی کنید.
– از آنها به شیوه خودتان تشکر کنید، برای مثال در صورتی که نویسنده خوبی هستید می توانید در صفحه خود یک نامه تشکر برای حامیان ویژه  قرار دهید و از آنها تشکر کنید و یا اگر موزیسین هستید می توانید در متن آلبوم جدیدتان از این افراد تشکر کنید.

شما می‌توانید برای اطلاعات بیشتر و راهنمای استفاده از هدایا با تیم پشتیبانی و مشاوران ماباتو در ارتباط باشید.

ارتباط با مشاوران تیم ماباتو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *